Krása není výsadou...

 

 

 

    Jedna z důležitých procedur permanentního make-upu je tzv. předkreslení tvaru obočí. Dokonalý tvar a symetrii  vám zaručí pouze profesionálka -kosmetička, která pracuje s precizností, svědomitostí a s přirozeným talentem.

 

 

 

 

 

Permanentní Make-up

 

    Pokud přemýšlíte o aplikaci permanentního make-upu, tak neváhejte a s důvěrou se obraťte na mě. Pracuji s nejmodernějším přístrojem vyvinutý v USA, který je určený pro prakticky bezbolestnou metodu tetování obočí, linek a rtů. Studuji neustále nejnovější techniky a metody permanentního make-upu a snažím se vždy zajistit, aby moje klientky měli ty nejlepší a příjemné zkušenosti s aplikací permanentního make upu.

    Mám více než 10 let praxe s kosmetikou, vizážistikou a barevnou typologií. Tento můj talent ve spojení s praxí dokáži citlivě přenést každé klientce, tak aby výsledek permanentu byl vždy perfektní. Jsem si jistá, že právě mé schopnosti pro cit s barvou, dokáží vytvořit mix ideálních barev pro každou klientku. Tato barva, která se bude aplikovat při permanentním make-upu, společně s jasnou představou tvaru přirozeného obočí, vám přinese dokonalý výsledek.

    Bez ohledu na váš aktuální tvar obočí, hustotu chloupků, vám dokáži vytvořit permanentním make-upem krásnou symetrii obličeje, která vám bude vyhovovat. Každé klientce také pečlivě vybírám barvy, které ladí tváři, barvě vlasů a celkové vaší vizáže.

     Myslím si, že obočí je nejvíce transformující prvek na obličeji, a pokud je permanentní make-up správně udělán, tak docílíme toho, že budete vypadat mladší třeba i o 5 let. Mým hlavním cílem je mít spokojené zákaznice, které budou po té nadšené svým vzhledem. Při aplikaci permanentního make-upu dosahuji krásného výsledku, přičemž neměním identitu klientky.

    Jsem si vědoma toho, že některé klientky mají obavy z první aplikace permanentního make-up. Pro tyto klientky nabízím první nezávaznou 60 min konzultaci, kde vám vše vysvětlím, nakreslíme tvar obočí, poradím s barvou, tvarem a i nejvhodnější metodou právě pro vás. Během této návštěvy vám upravím obočí. Cena této nezávazné konzultace je 300 Kč.

    Přístroj Lumi permanent se kterým pracuji, je opravdu jedinečný a používá se např. i v nejluxusnějších salónech ve světě. Jedná se o špičkový přístroj, který jako jediný dokáže aplikovat barevný pigment opravdu velmi šetrně do pokožky a aplikace s ním je zcela bezbolestná. S přístrojem dokáži aplikovat několik různých technik a stylů tetování, např. stínování, ombré, digital microblanding, vláskování ...

 Vždy vaše příjemná Martina Marková, Studio krásy v Divadelní

 

   

      Všechny podrobné informace najdete na :

https://www.brno-permanentni-make-up.cz/


 

 

 

 

 

 

 

 

 Permanentní make up v Brně