Krása není výsadou...

Fotografka Simona Kasimírová Malá 

Fotograf Brno  Fotografka Brno

 

Fotografie Glamour 

Fotografie Glamour zachycuje šarm ,krásu, půvab a přitažlivost lidského těla. At¨už jde o fotografování Glamour, nebo aktu měli by jste se při fotografování vždy cítit uvolněně a přirozeně. Tuhle příjemnou atmosféru vám vždy navodím.Nabízím samozřejmě vždy  diskrétní a citlivý přístup ke každé klientce, nebo klientovi. 

Fotografka Brno

Fotoateliér Brno

 

FOTOGRAF BRNO  - FOTOATELIÉR BRNO CENTRUM

Fotografka Simona Kasimírová Malá

    Pokud chcete zachytit jedinečné okamžiky jako jsou například svatby, křtiny, promoce nebo chcete svým nejbližším darovat fotoknihu, tak se na nás můžete s důvěrou obrátit. Nafotíme i zkušební fototesty pro začínající modelky nebo vám pomůžeme zkompletovat profesionální prezentaci tzv. book. Dokáži zachytit pomíjející chvíle vašeho života s profesionálním nadhledem a přístupem k vaší individualitě. Profesionálnímu fotografování se věnuji již 14 let.

  Pro vaše pohodlí a úsporu vašeho času vše na jednom místě, právě u nás ve Studiu krásy ! Příprava účesu, make-up, focení ... V našem Studiu krásy najdete všechny služby na jednom místě, kadeřnictví, kosmetika, fotoateliér, manikúra, pedikúra, vizážistika, proměny vizáže a mnohé další. 

kontakt: Simona Kasimírová  Malá, tel.: 603 430 942

 

více informací získáte o naší fotografce na  www.fotosima.cz  

FOTO- ceník
Děti exterier 1900,- Kč
Děti interier 1900,- Kč
Glamour 2900,- Kč
Svatby, křtiny atd. dle dohody 
 

Svatební fotografie 

Svatební fotograf Brno
Svatební fotografka Brno